МЕНЮ
ПОСЛУГИ МАШИННОЇ ВИШИВКИ

Виготовлення гербів

_____
У сучасному світі геральдика поступово завойовує свої колись втрачені права. Більш того, з офіційно-державного формату вона переходить в ділову і приватну категорії.

Сьогодні можна вивчати історію свого роду, і якщо предки свого часу не вирішили створити фамільного герба, заповнити цей недогляд в сьогоденні. Не менш актуальні і корпоративні геральдичні символи, які не просто є таким собі статусним елементом, а грають важливу роль у формуванні корпоративної культури, зміцнення корпоративного духу і об'єднанні колективу навколо загальних цінностей.

Студія сучасної вишивки «Ладна» приймає замовлення на виготовлення гербів і фірмової символіки. При чому, з огляду на широкі технічні можливості, пропонує різні варіанти виконання завдання. Герб може бути вишитий на тканині, елементах одягу або деталях інтер'єру і т.д. Фахівці студії візьмуть участь в розробці дизайну майбутнього герба з урахуванням всіх ваших побажань і допоможуть найкращим чином втілити в реальність ваші ідеї. Більш того, все це - на максимально вигідних для вас умовах.