МЕНЮ
ПОСЛУГИ МАШИННОЇ ВИШИВКИ

Вишивка на футболках

_____
Давно минули ті часи, коли футболки вважалися виключно спортивним одягом. Залежно від фактури тканини, моделі і елементів декору, сьогодні вони доречно виглядають не тільки в спортивному залі, а й в офісі, і в ресторані, і на вечірці в клубі. А також в ролі уніформи в багатьох сферах бізнесу.

Наприклад, в системі швидкого харчування, в службах доставки і т.д. Не менш актуальні вони і як елемент рекламних акцій: логотип компанії, рекламний слоган, нанесені на футболку - за умови, що всі елементи мають відповідною якістю - надовго переживе саму акцію і з просто рекламного носія перетвориться для кого-небудь ще і в улюблену річ. Оскільки і як уніформа, і як звичайний одяг футболки часто піддаються прання, прасування і т.д., найкращим видом обробки в даному випадку стане машинна вишивка.

Машинна вишивка на футболках має відразу декількома перевагами. По-перше, вона менш затратна, ніж більшість інших варіантів нанесення зображень на тканину. По-друге, ідеально зберігає зовнішній вигляд, не линяє і не блякне. І, по-третє, сучасні технічні можливості дозволяють за допомогою вишивки втілити в життя будь-які, навіть найнесподіваніші, клієнтські фантазії і побажання.