МЕНЮ
ПОСЛУГИ МАШИННОЇ ВИШИВКИ

Вишивка на рушниках

_____
Без рушника як без рук, і це - об'єктивний факт. Товсті, тонкі, пухнасті, «вафельні», великі і маленькі - рушники служать нам в побуті вірою і правдою.

Крім того, для багатьох компаній, що працюють в сфері сервісу, вони є невід'ємним атрибутом бізнесу. У салонах краси, СПА-центрах, спортклубах, готелях, ресторанах рушники - це, з одного боку, важливий інструмент, необхідний для роботи, з іншого - ефективний іміджевий фактор. Для клієнта важливо, щоб його не тільки професійно обслуговували, а й використовували при цьому якісні інструменти і матеріали.

Компанія, яка поважає своїх клієнтів і йде назустріч їхнім побажанням, може підкреслити свою клієнтоорієнтованість за допомогою брендованого приладдя.

Рушник, прикрашений логотипом або слоганом компанії, також стане відмінним вибором, якщо мова йде про універсальні сувеніри і одночасно рекламні носії. А оскільки дотримання гігієнічних норм передбачає часте прання цих виробів, максимально продовжити життя рекламному слогану або знаку торгової марки на рушниці допоможе машинна вишивка. З її допомогою ви зможете перетворити просту річ в практичнц дизайнерську і зробити звичайний предмет побуту унікальним і неповторним.